Pokračováním v návštěvě těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, abychom mohli vytvořit statistiky návštěv, poskytli vám cílený obsah přizpůsobený vašim zájmům a usnadnili výměnu údajů se sociálními sítěmi.  Další informace o souborech cookies a jejich nastavení naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Tupperware párty

Visual
Visual

Uspořádejte párty!

Výrobky Tupperware® mají zvláštní dar spojovat lidi – ať doma nebo po celém světě. Od samého začátku jsme společností založenou na vztazích, kde se párty mění v kariéru a rozhovor se mění v trvalé přátelství. Náš model je odlišný od jiných modelů – je založen na přesvědčení, že sebedůvěra je to, co sdílíte, ne to, co prodáváte. Výrobky Tupperware® nepředstavují jen investici do vaší kuchyně – představují investici do opravdových hodnot: vztahů, společnosti a sebe.
Více informací

Visual

Najděte nás

S obratem jedné miliardy dolarů, Tupperware je jedním z předních světových výrobců rozmanitých pomocníků do kuchyně a plastových nádob pro domácnosti a na volný čas. V popředí špičkové technologie, výrobky Tupperware se ukázaly jako synonymum kvality. Globální centrála Tupperware se nachází ve městě Orlando, Florida (USA). Výrobky jsou vyráběny v 14 továrnách, z nichž se 4 nacházejí v Evropě.
Více informací

Top