Pokračováním v návštěvě těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies, abychom mohli vytvořit statistiky návštěv, poskytli vám cílený obsah přizpůsobený vašim zájmům a usnadnili výměnu údajů se sociálními sítěmi.  Další informace o souborech cookies a jejich nastavení naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kariéra

Váš čas je mnohem hodnotnější, než si uvědomujete.

Když dáte dohromady skvělé lidi, aby se zaměřili na zajímavý cíl, vždy získáte novou inspiraci. Poradkyně, skupinové manažerky, distributoři a spolupracovníci jsou vzájemně provázáni kulturou odměn a hodnocení, kdy jsou výsledky vždy oceňovány.   Od spolupracovníků, kteří objevili svou sebedůvěru a vštěpují ji ostatním, až po miliony poradkyň, které našly svůj zdroj příjmů a nezávislosti díky značce. Společnost Tupperware vytváří komunitu, v níž všichni podporujeme to nejlepší, co je ve Vás. Kariéra u firmy Tupperware nepředstavuje pouze možnost vlastní volby o délce pracovní doby, přináší také celou řadu dalších výhod. I Vy se můžete stát článkem naší celosvětové obchodní sítě, kde Vám nabízíme zkušenost, která znamená zábavu, flexibilitu, poznání a možnost osobního rozvoje a dlouhodobé kariéry. Objevte neomezené možnosti ve spolupráci s Tupperware. Naše výrobky se těší velké oblibě, a proto potřebujeme více nových poradkyň, aby bylo možné uspokojit tento požadavek.


 

 

Visual

Vaše kariéra v Tupperware

Hledáte nové příležitosti, jak se realizovat? Chcete se stát sebevědomou ženou? Hledáte nové přátele? Učíte se ráda novým věcem? Baví vás vaření? Máte ráda cestování? Chcete získat luxusní dárky navíc? Pokud jste odpověděla ano alespoň na jednu z výše uvedených otázek, potom jste zde správně.
Více informací

Visual

Inspirující příběhy

Každý člověk spolupracující s Tupperware má svůj příběh: příběh změny, oceňování, komunity a sebedůvěry. Sebedůvěra není něco, co si můžete koupit nebo prodat. Je to něco, co v sobě musíte objevit. Dovolte nám představit některé z těchto úžasných žen, které se s vámi podělí o své inspirující příběhy. Proměňte své sny na realitu jako tyto ženy.
Více informací

Visual

Začněte ihned

Poptávka po Tupperware výrobcích se každým rokem zvyšuje. Potřebujeme více poradkyň, abychom byli schopni uspokojit tuto poptávku. Je to velice snadné. Stačí si v kontaktech vyhledat Vám nejbližší distribuční centrum a my Vám podáme další podrobné informace ohledně začátku Vaší nové kariéry.
Více informací

Top